fbpx
ציוד גן וכלי עבודה

ציוד וכלי עבודה לגן במכירה ישירה

איך להשתמש נכון ובאופן מיטבי בכלי עבודה לגן והחומרים השונים בגן.

כלי עבודה לגן
כלי עבודה לגן

לייעוץ אישי ופרטני, ליווי מקצועי, הדרכה בשימוש בכלים וחומרים והזמנה של כלי עבודה איכותיים עם אחריות במחירים מצויינים התקשרו עכשיו לאילן 050-2242492 ונשמח לעזור!

בשוק קיים מגוון של כלי עבודה מקצועיים לגינון וחקלאות, לעבודה בבית או בחצר, לכל תקציב ובכל הרמות – מהגנן החובב ועד למקצוען אמיתי. לחובבי גינון ובעלי גינות שאינם אנשי מקצוע קשה להבחין בהבדלי הרמות בין היצרנים השונים,  מגוון המחירים והסוגים, ולא אחת אנו מתפתים לרכוש כלים ומוצרים שאינם עומדים בהבטחות ו"לא עושים את העבודה" או מתקלקלים מהר, בשל מחירם הנמוך והאטרקטיבי או כיוון שהמוכרים בחנות הצליחו לשכנע אותנו ובפועל לא עמדו בהבטחות.

שימוש נכון

אופן השימוש הנכון ובזמן המתאים חשובים לא רק לכלים והחומרים עצמם אלא גם לצמחים ולפינות הגן. לפעמים תחזוקה שגויה או לקויה יכולה להביא למותם של הצמחים, להתפרקות, היחלשות וקלקול של פינה בגן כגון פרגולה, סככה, דק עץ, פינת ישיבה ועוד, ולאובדן משמעותי של כספים שהושקעו בהקמתם, בתוספת תשלום יקר לתיקון הנזק.

ישנם כלים טכניים ומקצועיים המשמשים לעבודה בגינה, בחצר או בכל פינות הבית וכן מוצרים משלימים לתחזוקת כלים ומיגון בעבודה. מכל מגוון הכלים הללו ישנם מוצרים עם אפשרות לקבל אחריות או שהם רב שימושיים, עם ידיות מתחלפות או טווח שימוש רחב למספר מטרות. כמו כן יש חשיבות לאופן התחזוקה והשמירה על הכלים אחרי השימוש, מהם הרכיבים המתכלים בהם עושים שימוש בכלי ומתי לנקות ולהחליף אותם, ועוד. 

למשל, בשימוש בחרמש מוטורי חשוב להשתמש בחוט מתאים לכלי, ציוד מיגון ששומר עלינו בהפעלתו, לא לאמץ את המנוע בלי הפסקה ועוד, פרטים שחשוב לדעת כבר כשרוכשים את הכלי על מנת שישמש אותנו שנים רבות בעתיד.

היכן מוצאים כלי עבודה לגינה?

מוצרים טכניים וכלי עבודה כמו מפוחים, מגזמות, חרמשים, משורים, מעדרים, מגרפות, מזמרות, מרססים, כלי עבודה חשמליים לגן ועוד אפשר להשיג לרוב במשתלות, חנויות מוצרי בניין וכלבו לבית – אלו בדרך כלל יהיו כלים זולים, בסיסיים ומתכלים שכן המחיר משחק כאן תפקיד עיקרי והתחרות עזה. כלים אלו לרוב לא יחזיקו מעמד, הם מיוצרים מראש על מנת להימכר בזול, לטווח זמן קצר וללא אחריות. ברגע שרכשתם את הכלים לא תמיד יהיה לכם את מי לשאול איך להשתמש בכלי ואיך לשמור עליו, ואם יתקלקל לא תמיד ניתן יהיה לתקן או להחליף.

אחריות על כלי עבודה

כלי עבודה מקצועיים הכוללים אחריות לתיקונים והחלפות ניתנים על ידי חברות מתמחות בגינון וחנויות יעודיות, והם דורשים השקעה ראשונית גבוהה יותר (כמו בכל תחום). אנו ממליצים להתייעץ וללמוד ממומחים בתחום אם בכוונתכם לרכוש כלים שיחזיקו לאורך שנים. נשמח לעזור לכם ולייעץ על הכלים המתאימים לכם, מה נדרש ועל מה אפשר לוותר אצלכם בגינה, איך להשתמש, לתחזק ולהפעיל באופן נכון, איזה מותגים כדאי לרכוש ועוד, כמו כן נוכל לספק לכם את כל הכלים ישירות מן הספקים במחירים כדאיים ולהוות כתובת לכל פניה, שאלה או בעיה.

מוצרים משלימים

מוצרים חשובים נוספים לתחזוקת הגן והבית ולמיגון הם שמנים, צבעים, מברגות, משייפות, משקפי מגן, כפפות, מגיני פנים וברכיים, דבקים, חומרי אטימה, שרשראות, עוגנים, חוטי קשירה ועוד ועוד – אם אתם רוצים או צריכים לתחזק את הגינה והבית בעצמכם תוכלו לרכוש מוצרים אלו בחנויות כלבו וחנויות לתחזוקת הבית "טמבוריות" וכדומה, ולעשות בהם שימוש מתאים כדי לשמור על הגן לאורך זמן. אפשר כמובן לשכור גנן, איש תחזוקה מקצועי או איש טכני שיסייע לכם, אך לרוב מספיקה הדרכה מתאימה וליווי – אותם אנו מספקים ללקוחותינו בשמחה. ייעוץ אישי יכול לחסוך לכם אלפי שקלים של הוצאות מיותרות אם תקבלו מידע מקצועי איך להשתמש בכלים ובחומרים, מה כדאי לרכוש ומתי ואיך ליישם, על מה אפשר לוותר ובמה כדאי להשקיע, כי כמובן שמחיר הרכישה אינו המחיר הכולל של הציוד שרכשתם… הרבה פעמים הוא רק ההתחלה.

לייעוץ אישי ופרטני, ליווי מקצועי, הדרכה בשימוש בכלים וחומרים והזמנה של כלי עבודה איכותיים עם אחריות במחירים מצויינים התקשרו עכשיו לאילן 050-2242492 ונשמח לעזור!

 

השאירו תגובה