fbpx

מתכניות לביצוע

הקמת גינות ובריכות נוי

חלמתם, תכננתם, יצרתם מסמך של תכנית אדריכלית, כעת הזמן לבצע. הביצוע מתחיל כבר בשלב מוקדם, אם אתם בונים בית חדש – כבר בשלב היציקות והפיתוח הסביבתי. לאחר מכן ממשיכים בעת הכנת תשתיות הגישה לבית, ועם סיום הבניה.

ביצוע התכנון המוקדם ועבודה בהתאם לתכניות והתאמה לשינויים שנדרשים על ידיכם בשטח חשובים לתוצאה הסופית – הגינה שתקבלו ואיך שתיראה לאחר הקמתה לאורך זמן. למשל, בעת הכנת תשתיות המגרש כגון בעת יציקת משטחים מחופים, יש לוודא ביצוע הכנת מעברי מים כפי שמצויין בתכניות. או בעת ביצוע הבניה עצמה וידוא כי שטח הגן נשאר נקי מפסולת בניה וממלאים אותו באדמה מתאימה לגינון. למשל, לאחר מכן, בעת הקמת הגינה עצמה, שימוש בצנרת מתאימה או ביצוע שיפועים וניקוזים כנדרש – כדי לוודא שצמחים ייקלטו כמו שצריך בגינה ולא ימותו מחוסר או עודף מים. אם מדובר בהקמת בית חדש כאמור, חלק גדול מהפעולות המתוארות לעיל יבוצעו עוד בשלבי הבניה השונים על ידי קבלני הבניין והפיתוח.

בעת הקמת הגינה עצמה, יש לרכוש את הצמחים השונים, האלמנטים בגינה כגון אבנים, טוף, חלוקים, בריכה, משאבות, פינת ישיבה, דק, פרגולה, צמחים כגון שיחים, פרחים ועצים, אלמנטים פיסוליים, צנרת ומחשב השקיה ועוד ועוד, ובנוסף יש לבחור אנשי מקצוע לביצוע העבודות השונות הכלולות בתכנית.

גם אם שכרתם גנן או חברה לביצוע העבודה, לאופן הביצוע על פי התכנית חשיבות רבה. תמיד ישנה אפשרות לבקש לרכוש את המוצרים בעצמכם, כולל רכישה באינטרנט על מנת להוזיל עלויות או באמצעות ספקים שאתם נמצאים איתם בקשר, אך חשוב לזכור, מעבר לניסיון לחסוך ממון רב בהקמת הגינה, כי הרווח של אנשי המקצוע המבצעים נגזר גם מכך שהם מספקים את חומרי הגלם. אנשי הביצוע השונים (הטובים שבהם לפחות) מאפשרים לכם לקבל חבילה שלמה של שירות מלא להקמת הגינה, הן באספקת המוצרים והן בביצוע, אך גם ידעו לבצע את העבודה באמצעות הציוד והמוצרים שאתם תרכשו. ביצוע של העבודה בלבד לא תמיד יתן לכם ליווי ואחריות כפי שהייתם מצפים או רוצים אם מדובר במוצרים שרכשתם בעצמכם. לפעמים הבעיות שנוצרות בשטח או לאחר זמן קצר מהקמת הגן בשל רכישה של חמרי גלם באיכות ירודה או מוצרים וצמחים לא מתאימים גדולה מהחיסכון הכספי שמתקבל מרכישתם באופן עצמאי.

מכאן החשיבות של תכניות אדריכלות נוף ורשימות הפריטים, העשויות לחסוך לכם רבות בהתלבטות אלה חמרי גלם, באיזה כמויות וסוגים צריך לרכושף איזה צמחים ישתלו בגינה וכו’. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לחפש את המוצרים הללו אצל הספקים השונים, להתעקש על האיכות שאתם מבקשים לקבל, ולהשוות את העלויות – הן בביצוע כולל אספקת מוצרים והן בביצוע בלבד ורכישה עצמית של המוצרים, הצמחים וחמרי הגלם השונים לגינה.

כאן המקום שלנו להמליץ על כך שתשקלו ביצוע משולב, ותבטיחו הן את איכות הביצוע והן את איכות המוצרים וחמרי הגלם בפרוייקט. אנו נשמח לסייע בשלב התכנון, בפיקוח על הביצוע בזמן אמת, בהקמה ובביצוע. נוכל לספק לכם חבילה שלמה של ביצוע התהליך במלואו, מתכנון הגינה ו”עד מפתח” – קבלתה מוכנה, לאחר כל ביצוע העבודות. בנוסף נוכל להשתלב בפיקוח על אנשי הביצוע שבחרתם או לסייע לכם בייעוץ לגבי רכישת המוצרים השונים, לתת רעיונות בזמן אמת לפתרון בעיות שעולות בשטח ועוד. אנו מציעים ייעוץ מקצועי לאורך זמן, ליווי הפרוייקט בשטח ומתן מענה גם שנים לאחר הביצוע.

לקביעת פגישת ייעוץ, קבלת הצעת מחיר לפיקוח או ביצוע כולל אספקת חומרים, ומגוון רעיונות ופתרונות – התקשרו עכשיו: 050-2242492

היתרונות בשבילכם

היתרון בעבודה איתנו מתבטא בעיקר בחיסכון כלכלי ושקט נפשי: גם נתכנן עבורכם את הגינה שחלמתם עליה, גם נדאג לביצוע ברמה הגבוהה ביותר, וגם לחומרי הגלם ולצמחים השונים. כמו כן, נוכל להשתלב בכל אחד מהשלבים השונים של הפרוייקט, מתכנון, דרך פיקוח עליון ועד סיום הביצוע.

בביצוע מלא נוכל לחסוך לכם חיפוש של קבלנים חיצוניים נוספים ותיאומים מולם של ביצוע העבודות, נוכל לחסוך לכם לרוץ לרכוש את המוצרים בכל מיני מקומות עלומים, תהיה לכם שליטה מלאה על התכנית, תהליך הביצוע ושלביו השונים, רמת הציוד והצמחים השונים, ובנוסף תקבלו אחריות וליווי לאורך זמן – אנחנו לא נעלמים לאחר הרכישה. כך אתם עושים הכל תחת קורת גג אחת ומקבלים את את גן חלומותיכם שיבוצע ברמה הגבוהה ביותר.

לקביעת פגישת ייעוץ, תכנון הביצוע וקבלת הצעת מחיר לניהול הפרוייקט ופיקוח על ביצועו – התקשרו עכשיו: 050-2242492

השאירו תגובה